MÁLEM SE ROZVEDLI, A TO JEŠTĚ NEBYLI MANŽELÉ!

Návrh bez názvu (7)

 

Rozlučka se svobodou je klasickým předskokanem každé svatby. Cílem této párty je rozptýlení nevěsty i ženicha a strávení příjemného večera s přáteli. Oba se nejen loučí se svou svobodou a připravují se na vstup do manželství, ale také je to nejlepší příležitost k seznámení klíčových lidí mezi sebou před velkým dnem D. Jak uspořádat skvělou rozlučkovou párty pro vaši nevěstu nebo ženicha? A kdo by měl takovou rozlučku pořádat? 

Základní otázky: KDO, KDY, KDE A JAK

Mnoho lidí se vždy ptá pouze takto: Kdo má pořádat rozlučku? Kdo to bude platit? Kdy je nejlepší ji uspořádat a hlavně taky kde? A hlavně, jak zařídit nejlepší rozlučku se svobodou?

KDO?

Loučení se svobodou by měl organizovat svědek či svědkyně. Většinou však s organizací pomáhají také pozvaní hosti. Společně vymyslí dokonalý program, který by si nevěsta či ženich přáli. Společenské hry, diskotéka pod širým nebem, v klubu, víkendová párty na soukromé chatě a podobně. 

Důležitá by měla být vizáž. Budoucí ženich a nevěsta by na počátku rozlučky měli obdržet něco, co okolí jasně napoví, kdo je ON/ONA. Cíl dokonale splní tričko, šerpa pro nevěstu či ženicha, čelenka s nápisem “Bride” nebo kravatu pro ženicha. 

 

Návrh bez názvu (5)_1Návrh bez názvu (9)Návrh bez názvu (8)

 

KDY A KDE?

Rozlučková párty by se tradičně měla konat v předvečer svatebního dne. Nikdo však nestojí o pořádný bolehlav, kruhy pod očima nebo špatnou náladu ve svatební den. Proto se od této tradice upouští a rozlučky probíhají pár týdnů před samotným dnem D. A kde? Kdekoliv. Je třeba zjistit, co mají nevěsta a ženich rádi a kde by své loučení chtěli prožít. Nejčastěji se jezdí na víkendové chaty, do tanečních klubů nebo třeba na pár dní k moři. 

 

24705-1_celenka-bride-nevesta-ruzovo-zlata--rose-gold-rozlucka-se-svobodou44175_party-kravata-rozlucka-se-svobodou-100-cm43587_sada-bride-celenky-kralici-usi-budouci-nevesta-rozlucka-se-svobodou-6-ks

 

JAK?

Na každé rozlučce by měl být připravený pestrý program, aby se nám hosté včetně nevěsty a ženicha nenudili. Uspořádejte zábavné hry s alkoholem, pantomimu, hru o manželství, aktivity nebo cokoliv kreativního. Zajistěte pitný režim alko i nealko nápojů, spoustu dobrého jídla, které naaranžujete na autentické talíře a zábava může začít! 

22056_hra-o-manzelstvi24849-1_talire-same-penis-forever-ruzovo-zlate-rose-gold-26-5-x-15-5-cm-6-ks36453_slamky-papirove-brcka-s-penisem-ruzovozlate--rose-gold-6-ks-rozlucka-se-svobodou

 

BALÓNKY ŠAMPIONKY

Součástí každé pořádné párty musí být dechberoucí výzdoba! Nafoukněte spoustu krásných balonků Bride to Be a rozmístěte je doma, na chatě nebo tam, kde budete tu vaši rozlučku zahajovat. Na zeď pověste nápis BRIDE, aby bylo všem jasné, oč tu dneska běží. Stůl poházejte zlatými konfetami a skleničky ozdobte růžovými diamanty.

38835_balonky-latexove-bride-to-be-she-said-yes-rozlucka-se-svobodou-5-ks-33-cm26883_balon-foliovy-napis-bride-rose-gold-ruzovo-zlaty-rozlucka-se-svobodou-280x86-cm35877-1_big-kons17-019me-01-s

 

NAŠE TIPY NA VEČERNÍ PROGRAM

A protože někteří potřebují trošku postrčit se skvělým nápadem, přinášíme pár dobrých tipů na skvělou rozlučkovou párty!

  1. Jízda limuzínou na Stodolní
  2. Jízda na čtyřkolkách
  3. Jízda na lodi, na raftu
  4. Karaoke večer
  5. Laser Game
  6. Víkendová rozlučka na chatě
  7. Úniková hra

Někteří střelci samozřejmě mohou vyzkoušet všechny naše tipy zároveň, jó to bude mega párty!

Rozlučte se se svobodou řádně a pořádně. Jediné, co sehnat nedokážeme je opravdový striptér. Vše ostatní najdete na našem e-shopu. Budoucím novomanželům přejeme šťastný společný krok vpřed! A organizátorům šťastnou ruku a mysl při tvoření té nejúžasnější párty roku!

Tým Pártýsek