BIOLOGII NEZAPŘEŠ, PODĚKUJ A NEMUDRUJ!

Návrh bez názvu (3)

Maminka - osoba, která se o nás stará od našeho narození. Rozdává lásku, učí nás správnému chování a rozhodování a především pečuje o celou svou rodinu. Také proto je Den Matek velice významným svátkem, na který bychom neměli zapomínat. Svátek maminek se slaví druhou květnovou neděli. V tento den oslavujeme mateřství, maminky a mateřské pouto k celé rodině a okolí. 

LÁSKA HORY PŘENÁŠÍ

Poděkování a malé překvapení tu vaši maminku určitě potěší. Vyberte u nás unikátní srdíčkové balónky, nebo balónky s nápisem “Milujeme Tě mami”. Nafoukněte u nás balónky heliem, a předejte maminkám nejen radost, ale také smích a zábavu v podobě heliového hlásku lásky. 

42774_balon-srdce-velke-cervene-44-cm-1-ks-valentyn-svatba13548-1_helium-do-30-balonku-balloongaz-jedn--nadoba-0-25m3-balonky-a-stuha37539-1_balonky-ke-dni-matek-mother-days-love-you-mom-5-ks

 

MALÁ POZORNOST POTĚŠÍ

Láska se vyjadřuje nejen velkými gesty, ale také těmi menšími. Malý dáreček je mnohdy více, než pouze slovní vyjádření. U nás můžete vytvořit dokonalý dárek pro vaši maminku. Naplňte latexový balónek se srdíčky vším, co vaše maminka miluje! Ať už se jedná o sladkosti nebo hmotné věci, takový dar ještě určitě nedostala! A co takhle hrnek s nápisem přesně pro ni? Naše hrníčky píší vše, co si přejete. Navíc potěší každého! 

42855_balon-latex-45-cm-transparentni-srdicka-a-spiraly-k-plneni-darku-1-ks42054_hrnek-maminka_1Návrh bez názvu (5)

A CO TAKHLE DORT?

Udělat radost můžete i jinak. Upečte své mamince krásný, z lásky dělaný dort, který nazdobíte jedlýma srdíčkama, naplníte čokoládou a ovocem. Pod dort využijte naše krásné krajky, které máme v různých velikostech! Doprostřed zapíchněte dortovou fontánu, která dotvoří celkový dojem a potěšení ze sladké mňamky. 

38751_krajka-pod-dorty-870926-8ks-20cm_1      Návrh bez názvu (4)_1      30912_party-fontana-smokelles-party-candle-18-cm-60-sec-4-90-1_1

Nakupujte na našem e-shopu www.partysek.cz nebo se zastavte u nás na prodejně a vyberte si ze široké nabídky předmětů a dárečků pro vaše maminky. Nabízíme také dřevěné srdíčka, přívěsky na klíče a mnoho dalšího.

Maminkám přejeme krásný sváteční den,

Tým Pártýsek