MÁTE DOMA PUBOŠE? TAK AŤ VÁS MOC NEKOUŠE!

Návrh bez názvu (7)_1

Mezinárodní den dětí je významný den v roce, kdy oslavujeme dětskou přítomnost mezi námi. U této příležitosti jsou připravovány různé společenské a sportovní akce. Rodiče také svým dětem pořizují dárečky, vezmou je na výlet nebo třeba na společnou večeři do restaurace. A co jim pořídit letos? Máme pro vás pár tipů! 

ROBBY BUBBLE JEDE

Velice oblíbeným pitím pro děti je dětský šampus Robby Bubble, který má různé příchutě. Pokud tedy chystáte rodinnou večeři nebo malé překvapení pro děti, tak bublinky nesmí chybět. Nádobí třeba slaďte do fotbalového zápasu nebo do světa Harryho Pottera. Do kelímků použijte naše dokonalé slamky podle jednotlivých kolejí z filmu. Tématický den dětí si určitě zamilují. 

 

43335_robby-bubble-tropic-0-75-l35958_papirove-kelimky-fotbal-200-ml-8-ks35658_slamky-brcka-s-medailonem-harry-potter-4-ks

 

UNIKÁTNÍ DÁREČEK

Čím můžete vaše dítě uchvátit? Unikátní balónek ve tvaru vajíčka naplníte čímkoliv. Ať už sladkostmi, které má vaše dítko rádo, nebo malým dárečkem. Na prodejně vajíčko nafoukneme a rovnou naplníme vším, co si donesete. Dívkám můžete do vajíčka přihodit korunku, aby se celý den cítily jako princezny svého dne!

42861_balon-latex-45-cm-transparentni-srdicka-a-spiraly-cervene-k-plneni-darku-1-ks42594_korunka-zimni-kralovstvi-princezna42849_balon-18-stuff-do-pakowania-prezentow-przezrocz

 

KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ

Děti milují hry. Překvapte je a pořiďte jim například Ubongo mini! Úkolem je najít co nejrychleji správné dílky a pokrýt jimi světlou plochu na kartě. Tato hra zabaví nejen děti, ale celou rodinu. A co takhle pexeso? Máme pro vás jedinečnou možnost trojdílného pexesa rychlých šípů, kdy se hráči snaží najít 3 k sobě patřící díly. Jednoduché? Přesvědčte se sami. Nebo si zahrajte únikovku Junior. Najdete cestu ven z džungle?

40902_albi-ubongo-mini43161_rychle-sipy-trojdilne-pexeso30801_kniha-ztraceni-v-dzungli--unikovka-junior

 

ŠMOULINKU NEBO ŠMOULU DOMA MUSÍTE MÍT!

Balónky jsou nejoblíbenější právě u dětí. Vyberte dokonalý foliový balónek pro vašeho miláčka a nafoukněte ho u nás héliem. Zábava zaručena! Nabízíme široký výběr dětských foliových balónků, které rozhodně stojí za to mít. Navíc hlas šmouly nebo šmoulinky je rozhodně to, co děti bude bavit celý večer.

 

39966_balon-foliovy-elza-a-anna-frozen-ledove-kralovstvi-43-cm25938_balon-foliovy-45-cm-balon-fotbal39804_foliovy-balonek-harry-potter-45-cm

 

Všem dětem přejeme krásný sváteční den a doufáme, že zažijete se svými rodiči a kamarády pořádné překvapení. 

Tým Pártýsek