Rozlučky se svobodou

Vítáme Vás v naší kategorii Rozlučky se svobodou! Hledáte originální způsob, jak oslavit rozloučení se svobodou nevěsty nebo ženicha? Pak jste na správném místě! V naší nabídce najdete široký výběr doplňků a dekorací pro dokonalou rozlučku se svobodou.

Naše balónky jsou ideální volbou pro vytvoření dokonalé atmosféry. Můžete si vybrat z různých velikostí, tvarů a barev, abyste splnili přesně to, co si přejete. Nezapomeňte na naše nafukovací nápisy, které zvýrazní celkovou atmosféru. Zkuste třeba "Bye Bye Svobodo" nebo "Poslední noc volnosti"!

Pro ty, kteří chtějí ještě více zábavy, nabízíme různé druhy srandiček. Pokud chcete překvapit nevěstu nebo ženicha něčím netradičním, máme pro Vás široký výběr produktů.

A co takhle dokonalá dekorace pro vaši rozlučku se svobodou? V naší nabídce najdete různé druhy velkých mašlí na svatební auto, aby vaše rozloučení bylo dokonalé a nezapomenutelné.

Neváhejte a prohlédněte si náš výběr produktů pro dokonalou rozlučku se svobodou. Všechny naše produkty jsou kvalitní a za skvělé ceny!

Nejprodávanější

94 položek celkem
Svatební bublifuk se srdíčkem - BÍLÝ - 1 KS - SVATBA
Novinka
8 Kč

Bublifuk - 

Kód: BMH48-008
Svatební bublifuk se srdíčkem - RŮŽOVÝ - 1 KS - SVATBA
Novinka
8 Kč

Bublifuk

Kód: BMH48-081
Míček s obličejem - smile - smajlík - 1 ks - žertovinka Kód: TR973145
tfr
29 Kč

Těžítko na balonky

Kód: CZ1-007
ng n
29 Kč

Těžítko na balonky

Kód: CZ1019R
Brož pro budoucí nevěstu - Bride To Be - Rozlučka se svobodou - bílá Kód: TRYH-KBTB
Papírové kelímky, růžovo zlaté - rose gold, 220ml, 6 ks Kód: TRKPP35-019R-EU1
Nahoru
Další produkty