Balonky foliová čísla

Nafukovací foliová čísla jsou skvělým doplňkem každé oslavy, ať už se jedná o narozeniny, výročí, či jakoukoli jinou slavnostní událost, která jde vyjádřit číslem. V našem eshopu nabízíme širokou škálu nafukovacích foliových čísel různých tvarů a velikostí, které Vám pomohou vytvořit nezapomenutelnou atmosféru na Vaší oslavě.

Naše nafukovací foliová čísla jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který zaručuje jejich dlouhou životnost a vysokou odolnost. Díky modernímu designu jsou balónková čísla skvělým způsobem, jak přidat do Vaší dekorace originalitu a nadčasovost.

Pokud chcete svou oslavu ještě více oživit, můžete přikoupit jednorázovou heliovou bombu, kterou jednoduše číselné balónky nafouknete a budou létat ve vzduchu pěkně dlouho. Tento jednoduchý trik okouzlí nejen děti, ale i dospělé hosty Vaší oslavy. Na našem eshopu si můžete vybrat z různých objemů helií, podle množství nafouknutých balónků. 

Naše nafukovací čísla jsou skvělým dárkem pro Vaše blízké, kteří si váží originálních a neotřelých dárků. Vyberte si ze široké nabídky čísel a překvapte své blízké něčím, co si budou pamatovat ještě dlouho.

Nejprodávanější

219 položek celkem
Balón foliový číslice - 0 - TYRKYSOVÁ - TIFFANY 12,5 cm s držákem
Akce
Kód: TRSL-E154
Balón foliový číslice - 2 - TYRKYSOVÁ - TIFFANY 12,5 cm s držákem
Akce
Kód: TRSL-E156
Balón foliový číslice - 4 - TYRKYSOVÁ - TIFFANY 12,5 cm s držákem
Akce
Kód: TRSL-E158
Balón foliový číslice - 7 - TYRKYSOVÁ - TIFFANY 12,5 cm s držákem
Akce
Kód: TRSL-E161
Balón foliový číslice MODRÁ 35 cm - 9 ( NELZE PLNIT HELIEM )
Akce
Kód: TRFG-C35N9
Nahoru
Další produkty