Krásný Valentýn!

SVÁTEK ZAMILOVANÝCH? JSME PŘIPRAVENI!

Happy Valentine Day

Valentýn je období, kdy si partneři tradičně předávají dárečky, květiny nebo cukrovinky s tématikou srdce, jako symbolu lásky. Bez lásky je život o ničem. Pokud chcete svému příteli či přítelkyni nachystat kouzelný večer s překvapením, pak se dejme do toho!

Láska prochází žaludkem

Své drahé polovičce po cestě z práce kupte třeba bonboniéru, velkou čokoládu nebo se zastavte v cukrárně pro výborné zákusky na sladký večer. Cukrovinky jsou výborným a vděčným dárkem jak pro pány, tak pro dámy. Doma připravte skvělou večeři, kterou oba milujete. Upečte oblíbený dort, který nazdobíte podle gusta. Navíc do něj můžete zapíchnout zlaté prskavky ve tvaru srdce. Je známo, že pánové většinou ocení místo dárků pěkné a romantické gesta.  Na stůl nezapomeňte nachystat ubrousky, které pomůžou dotvořit dekorativní a romantický design. Také budou po ruce v případě malé a nečekané nehody. Vyzdobit stůl také můžete pomocí růžovo zlatých konfet ve tvaru srdce. 

 

Ubrousky - Love - bíláZlaté prskavky ve tvaru srdceKonfety 60cm - růžovo zlaté

 

Kdo si hraje (ne)zlobí

Co by to bylo za večer bez pořádných partnerských her, díky kterým se nejen zabavíte, ale také odreagujete a nakonec oba hry oceníte. Zahrejte si třeba hříšné stírací losy, kde každý los je výherní. Hra o manželství může být děsivá, opak je pravdou. Zjistěte, jak dobře znáte svého manžela či manželku. Možná budete sami překvapeni, co vše o sobě ještě nevíte. A co takhle dokonalý pár? Hra je skvělou zábavou pro jeden nebo více párů, které si při hře vyzkouší, jak dobře se dokážou mezi sebou shodnout, jak přesně dokáží napodobit jeden druhého a jaké umí použít lichotky. Tenhle večer se nikdo nudit nebude! 

 

Dokonalý párHříšné stírací losy VášeňHra o manželství

 

Darujte jedinečnou a nezapomenutelnou “chvilku”

Vyzdobená ložnice růžemi, v koupelně vanilkové svíčky, podlaha poházená okvětními lístky. Valentýn jako z filmu. Překvapte svou drahou polovičku. Pro inspiraci nabízíme červené konfety ve tvaru srdce, kterými můžete vytvořit cestičku chodbou až do ložnice, nebo ledabyle pohoďte na postel. Ložnici ozdobíte například balónkem ve tvaru srdíčka s nápisy “Miluji Tě”. Nad postel pověsíte foliový nápis “LOVE”, který dokonale dotváří romantickou atmosféru. 

 

Balónek srdce červené Miluji TěKonfety 60cm červené srdceBalón foliový LOVE červený

 

Uspořádejte Valentýnský večírek pro přátelé

Neradi slavíte Valentýn jen ve dvou? Pak je valentýnská párty tou pravou! Místnosti můžete vyzdobit papírovou girlandou se srdíčky. V obýváku vytvořte balónkovou červenou girlandu ve tvaru otevřenéhosrdce. Pro hosty nezapomeňte připravit výborné pochutinky, zákusky a taky alkoholické i nealkoholické nápoje. A co takhle valentýnský fotokoutek? Ten zaručeně nesmí chybět! Nepotřebujete nic velkého, stačí vám bílá stěna jako pozadí, nebo náš párty závěs a k tomu foto doplňky, které vašim fotkám dodají správný šmrnc.

 

FOTO doplňky - valentýnPárty Závěs - starorůžováBalónková girlanda - červená

 

Přejeme krásně prožitý Valentýn s vašimi milovanými. Pro ty, co ho neslaví, přejeme krásné úterý.