Plesová sezóna právě začíná!

PLESOVÁ SEZÓNA JE TADY!

ůst (3)

 

Oblíbená plesová sezóna právě přichází. Během ledna, února a března se lidé účastní nejednoho plesu. Se svými přáteli si tak chtějí užít kulturní zážitek, společnou zábavu a odreagovat se od všedních dní. Ženy mají příležitost koupit si nové plesové šaty, užít si návštěvu své kadeřnice,či vizážisty. Muži to mají podstatně jednodušší, přesto se na plesy také rádi vyparádí!

Tématické plesy se těší stále větší oblibě!

Každým rokem se pořádají především tradiční plesy. Začínají se rozrůstat také plesy tématické, které se jsou stále více populární. Lidé mají za úkol přijít společensky oblečeni včetně doplňků sladěných do daného tématu. V případě, že sháníte unikátní doplňky k vašemu dress codu, nabízíme například  tématické škrabošky. Jsou vyšívané a navíc jsou velmi elegantní a příjemné. Vybrat si u nás můžete ze široké nabídky čelenek charleston s perem. Dokonale tak zapadnete na plese ve stylu 30.let. Čelenky nabízíme ve žluté, červené, černé a stříbrné barvě. 

 

   Škraboška - vyšívaná černá maskaČelenka s pérem zlatáŠkraboška s peřím - 3 barvy - Charlestone

 

Pánové si mohou “pořídit” černý knír a cylindr. Ke své partnerce budete dokonale ladit. Navíc takového gentlemana je dnes velmi těžké potkat. Nebo můžete být naprosto unikátní a jít “proti proudu”. Obstarejte si masku a meč samotného Zorra. Kdo ví, možná bude potřeba zachránit vaši princeznu v nesnázích . Maska být nutně nemusí. Stačí si obléct tyto unikátní kšandy ala “gangster”. Budete tak elegantní a přitom jiný.

 

Černý knírSada mušketýr - Zoro - 2 ksKŠANDY - ŠLE - GANGSTER - mafián BÍLÉ

 

Jste organizátoři plesu nebo pořádáte tématickou párty?

Organizátoři to mají opravdu složité, především musí vymyslet dokonalé téma, hudbu, dress code a zařídit výzdobu včetně zábavy. Doporučujeme zařadit fotokoutek, který milují všichni. Bude vám stačit stojan, na který se připevní párty závěs, nebo čistě bílá plachta. Vedle stojanu postavte menší stůl, na kterém budou ležet foto doplňky k tématickému plesu. Také můžete použít balónkovou girlandu, která se krásně vyjímá na pozadí. A co fotograf? Nepotřebujete! Lidé se můžou vyfotit navzájem, nebo jim můžete nachystat stativ, na kterém bude váš fotoaparát, který zvládne samospoušť.

 

37173_party-zaves-stribrny-silver-silvestr-90-x-240-cmFOTO DOPLŇKY - FOTOKOUTEKNávrh bez názvu (2)

 

A zábava může začít!

Kdo se těší?