SILVESTR JE ZA ROHEM! Připravte se na něj s námi!

 Letos už to vyjde! COVID už nás nerozdělí!

n__vrh_bez_n__zvu_(20)

Vánoční čas je spojený s oslavou příchozího nového roku neboli Silvestrem. Chystají se velké oslavy, připravuje se spousta jídla a nakupuje velké množství alkoholu, aby se příchozí nový rok pořádně přivítal. 

Letos bude oslava u mě, jak na to?

Jednoduše. Pomůžeme vám připravit nezapomenutelnou silvestrovskou párty, díky které se bude ve městě mluvit jen o vás! Jedno z nejdůležitějších věcí je zajistit kvalitní a chutné občerstvení. Často se připravují jednohubky s výbornou česnekovou pomazánkou, chlebíčky s bramborovým salátem, obložené salámové a sýrové mísy, zelenina a nějaké pochutiny jako chipsy, tyčinky nebo arašídy. Připravené pokrmy naaranžujte na silvestrovsky laděné tácky, které jsou nejen praktické, ale i dokreslují silvestrovskou atmosféru. Alkoholové a nealko nápoje můžete rozlévat do kelímků nebo třeba nerozbitných plastových šampusek. Stůl pokryjte zlatým fóliovým ubrusem, aby jídlo mělo šmrnc.

Talíře HAPPY NEW YEAE                Pohárek na sekt - šampuska - Silvestr           UBRUS FÓLIOVÝ - Silvestr

 

A co s výzdobou?

Ta musí být! Nafoukněte metalické balónky v různých barvách s nápisem “Šťastný Nový rok” a pověste je všude, kde vás napadne. Do prostoru postavte nafukovací balón ve tvaru šampaňského a nebo stojící balónek šampaňského s bublinkami. Na zeď můžete pověsit papírovou girlandu nebo fóliové balónky s nápisem

Balónek metalický 28cm ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK            Papírová girlanda Happy New Year          Nafukovací fóliový balón šampaňské s podstavcem

 

FOTO - A JE TO!

Vytvořte si báječnou vzpomínku na oslavu nového roku s fotokoutkem. Stačí třeba na stěnu nebo na stojan pověsit párty závěs stříbrné nebo zlaté barvy a máte fotokoutek jako vyšitý. K tomu jen dokoupíte foto doplňky a vzpomínky budou zvěčněny. Přihoďte k tomu na hlavu blýskavý klobouk, párty čepičky nebo třeba čelenky s kloboukem či nápisem. Tohle bude mega párty! 

Čelenka s kloboukem HAPPY NEW YEAR     PÁRTY ZÁVĚS ZLATÁ - GOLD      FOTO DOPLŇKY - FOTOKOUTEK

 

ZÁBAVA se vším všudy!

Nezapomeňte na prskavky, frkačky nebo trubky, kterými dáte nahlas pořádně najevo, že nový rok 2023 je tady! Během večera si zahrajte společenské hry jako třeba kvízy, člověče nezlob se, zazpívejte karaoke nebo si jen povídejte, prostě užijte si tento den a na chvíli odložte starosti na stranu. Nezapomeňte taky na pořádný a krásný ohňostroj, který nesmí chybět!

31392-1_kvizy-a-hadanky-cestovani-po-cr (1)22917_kvizy-do-kapsy-filmove-hlasky   PROFI SLOŽENÝ OHŇOSTROJ CIRKUS SHOW

 

Je tady párty NOVÉHO ROKU! Tak se na ni připravte s námi! 

Váš Tým Pártýsek