Na pořádného mikuláše je třeba připravit se teď!

Zuby měl jako tesáky! Rohy rudé jako krev. Děti utíkaly a křičely.   

 Pártýsek - ECOMAIL (12)

Svatý Mikuláš už je za rohem!

Tento svátek letos připadá na pondělí 5. prosince, předvečer svátku svatého Mikuláše a jeho oslava je spojena s rozdáváním dárečků pro děti. Svatý Mikuláš se také pojí s mikulášskými besídkami ve školkách či školách. Některé děti chtějí jejich rodiče malinko postrašit. Starší děti se časem sami převlékají za Mikuláše, čerta a anděla a roznáší balíčky sladkostí na žádosti svých kamarádů a známých. 

 

Jak se perfektně vybavit (připravit)?

Jednoduše. A my vám s tím rádi pomůžeme. U nás totiž najdete nejen kvalitní masky a kostýmy čerta, mikuláše i anděla, ale také vhodné doplňky pro dětské balíčky. Mikulášovi doporučujeme perfektní mikulášskou čepici s bílým křížem, zlatou berli, mikulášský plášť a nesmíme opomenout husté bílé vousy. Nejjednodušší je vzít si samozřejmě kompletní kostým a dokoupíte už jen hůl a vousy.

Čepice mikulášKostým Mikuláše dospělýVousy Mikuláš

Je to ďábel!

Strašlivé rohy, ocas dlouhý až k zemi a v ruce ostré vidle jako břitva. To může být jedinečný čert neboli ďábel. Pro děti bývá čert nejhorší bytost, která je na den svatého Mikuláše může navštívit. My však víme, že bez čerta by to prostě nebylo ono. Kupte si pořádný ocas, čertí vidle, svítící rohy nebo rovnou paruku čerta. Máme také strašidelnou masku s vypláznutým jazykem “až na vestu”.  

Maska čert s jazykemParuka Čert černá s rohy a vlasyVidle čerta teleskopické

Andílci, zpozorněte!

Všichni milujeme andílky. O něco více je milují vystrašené dětičky, na které právě přiletěl rozzuřený čert. Roztomilým andílkům nabízíme kompletní kostým, jehož součástí jsou bílé šaty s dlouhým rukávem, opasek a andělská křídla. Jednodušší verze? Oblékněte si bílé tričko s bílými kalhoty nebo legíny, na to bílou mikinu nebo svetr a bílé boty. K tomu skvělé doplňky - andělská křídla s peřím, andělskou svatozář, dlouhou bílou paruku  a nezapomeňte na kouzelnou hůlku se sněhovou vločkou

Kostým anděl27453_kridla-andelska-s-perim-rozpeti-45-cm-detska-vanoce-angel-wingsHůlka sněhová vločka

Balíček sladkostí? S radostí! 

Co by to bylo za mikuláše a anděla, bez balíčku sladkostí? Tématické tašky a pytlíky na mikulášské dobrůtky jsou nepostradatelné. Můžete do nich naskládat buďto sladkosti, nebo třeba ovoce, aby vaše děti byli po celý rok zdravé. Pytlíky i tašky unesou vše. 

taška MikulášPytlík - váček na dárky40377_taska-mikulas-s-vzor-c-19-20x30x8-5252558

 

A jsme připraveni! Den svatého Mikuláše bude skvělý zážitek nejen pro vaše děti.