SHOŘELA CELÁ, ZŮSTALO PO NÍ JEN KOŠTĚ

Návrh bez názvu (4)

K jarnímu období neodmyslitelně patří také významná událost “pálení čarodějnic”, která připadá na poslední dubnový den. Tato tradice v sobě skrývá své speciální kouzlo a pojí se s nejednou legendou. Ať už tajuplným pověstem věříte nebo ne, jarní slavnost nabízí skvělou příležitost se výborně pobavit a potkat s rodinou a přáteli. Tak nezůstávejte doma a vydejte se za zábavou, dobrodružstvím a kdo ví, možná potkáte pravou Babu Jagu. Dáme vám tipy na skvělý program, na který vaše děti jen tak nezapomenou.

BABA JAGA V PERGOLE

Už jste někdy pořádali zahradní party s čarodějnicemi? Pokud ne, tak nevíte, o co přicházíte. Pozvěte si přátelé na zahradu, přichystejte skvělé jídlo a užijte si pálení čarodějnic trochu jinak. Venkovní stůl pod pergolou potáhněte ubrusem, který můžete ušpinit. K hodování využijte jednorázové kelímky a talířky, které po “BABA JAGA PÁRTY” můžete vyhodit a ušetříte tak čas uklízením. A teď už jen připravte chlebíčky, dobroty na zobání a maso nebo párky ke grilování. Večer si můžete vytvořit táborák, u kterého všichni společně usednete a budete si vyprávět strašidelné historky. 

Papírové talíře stříbrnéUbrousky světle modréPapírové kelímky stříbrné

POŘÁDNÝ KOTEL NA NI!

Nevíte si rady s výzdobou na takovou BABA JAGA PÁRTY? Do rohů pergoly postavte balónkový kotlík, který navodí tu správnou čarodějnickou atmosféru. K němu vyzdobte strop pergoly barevnými a unikátními balónky s BABOU JAGOU. Připravte pití s překvapením v našem čarodějnickém kotli a každému nabídněte “welcome drink”.  Nezapomeňte na skvělý výběr písniček a zábava může začít!

Foliový balónek kotlíkLatexové balónky ČarodějniceČerný kotlík čarodějnice

FUJ, TO JSME SE LEKLI

Pořádná párty vyžaduje dokonalé kostýmy. Nasaďte si čarodějnickou paruku s šedým pruhem, pořádně škaredý a dlouhý nos a na hlavu přidejte jedinečný klobouk. K tomu už jen dolaďte černé šaty nebo černé legíny s černým trikem a budete nezapomenutelní. Také můžete obléct čarodějnický plášť, nalepit si dlouhé černé nehty a do ruky si nezapomeňte vzít koště. Úspěch bude zaručený. Pro děti máme kompletní čarodějnické kostýmy, které se hodí nejen na BABA JAGA párty, ale také třeba na karneval. 

Klobouk čarodějniceNos čarodějniceNehty čarodějnice černé

 

Během této oslavy byste si měli užít čas s těmi, které máte rádi, a připomenout si význam a krásu tohoto svátku. Pokud tedy plánujete uspořádat velkolepou párty na pálení čarodějnic, přejeme hodně štěstí! 

Tým pártýsek