BUDE TO MACEK! VELKEJ A ŠŤAVNATEJ.

Návrh bez názvu (13)

S krásným počasím také přichází oblíbená grilovací sezóna. Pořádně propečená masíčka, klobásky, hromada zeleniny, křupavého pečiva a k tomu vychlazená limonáda nebo pivko.  Tak to máme rádi všichni! Lidé se opět po delší době sejdou, aby se pobavili, pořádně se najedli a především se odreagovali. Připravte skvělou GRIL PÁRTY s produkty od Pártýsku.

ZÁKLAD JE KVALITNÍ “MATERIÁL”

Není materiál, jako materiál. Ke správné grilovačce přece musíme mít kvalitní suroviny na grilování. Vhodné maso k rožnění jsou kuřecí prsa, žebírka, panenka, vepřová plec nebo krkovička. Kromě masa také můžete opékat klobásky, camemberty a mnoho dalšího. A na čem opékat? Nejlépe musíte mít gril. K tomu máme aluminové tácy a mísy, které jsou na grilovačku, jako dělané. K hotovému masu nezapomeňte křupavé a čerstvé pečivo, zeleninový salátek a jiné chuťovky, které milujete.

image43671_papirove-talire-stribrne-18cm-6-ks38742_tac-na-gril-kulaty-34-cm

MÁTE VHODNÉ NÁDOBÍČKO?

Bez nádobíčka ani ránu! Komu se chce umývat hromadu špinavého nádobí? My doporučujeme papírové tácky, které po využití můžete rovnou zlikvidovat. Tácky můžete využít také na pečivo, zeleninu nebo třeba křupky či chipsy. K tomu si pořiďte dřevěné příbory, ubrousky pro rychlou záchranu které tak zjednoduší přípravu samotné GRIL PÁRTY. Pitný režim nesmíme opomínat. Nachystejte si nerozbitné kelímky, které přežijí bujaré oslavy. Jejich likvidace je stejně jednoduchá jako jejich příprava. 

 

44097_talire-cervene-18-cm-6-ks32232_ubrousky-33x33-cm-svetle-modry-20-ks-trivrstve-party43638_kelimky-svetle-zelene-250-ml-6-ks

 

 

ŘEKL NĚKDO HAVAJ NEBO NAHOŘE BEZ?

GRIL PÁRTY bez skvělého tématu? NUDA! Co takhle uspořádat grilovačku ve stylu havajské párty? Na zahradě budou tančit exotické tanečnice s kokosy na hrudi a havajskými sukněmi na bocích. Kolem nich se budou promenádovat plážoví povaleči v květovaných košilích. Všichni budou šířit mír a lásku. Exteriér bude barevný, veselý a když k tomu přičteme skvělé jídlo, tak je to večer NUMERO UNO.

Nezapomeňte na originálního šéfkuchaře nahoře bez! Naše skvělé zástěry dokonale vyobrazují nejen namakaného číšníka, který vás celý večer bude obsluhovat a servírovat vám. Najdete u nás také zástěru kováře, montéra, policistky nebo sexy pokojské. No řekněte, kdo by se nechal hýčkat?

17904-1_kostym-kosile-havaj-hawaii-vel--l--52-54-43890_zastera-cisnik37911_havajsky-venec-bily-hawaii-cca-100-cm