Zvířecí narozeniny

csdcfed

Plánujete oslavu narozenin vašeho dítěte a chcete, aby byla nezapomenutelná? Fóliová čísla s dětským motivem zvířátek jsou skvělým způsobem, jak okořenit vaši párty tou správnou dávkou kouzla a radosti.

 

Roztomilost sama

Zvířátka jsou oblíbená v každém věku. Obzvlášť když vytvoříte oslavu ve stylu safari, zoo, nebo farmy. Krásnou novinkou jsou číslice s motivem zvířete. Podtrhnou věk dítěte.

                                                                     v bfdfcedfcdv de

 

Slaďte barvy

Balónky jsou nezbytnou součástí každé oslavy. Jsou symbolem radosti, zábavy a slavnostní atmosféry. Pohrajte si s fantazií a nakombinujte barvy podle zvoleného tématu. Můžete vytvořit balónkové girlandy, oblouky nebo sloupy.

                                                                                 dddcfwefcgvtrgvfr

 

Létající zvíře

Co to letí? No přece sloník na dětskou oslavu. Zvířátka nafouknutá heliem přinášejí do každé dětské oslavy spoustu radosti. Díky nim bude oslava nezapomenutelným zážitkem plným smíchu a barev, na kterou budou děti i dospělí dlouho vzpomínat.

                                                           vgfrzřrgtrukjujujzýá

 

Proměn se

Když zvířátková párty, tak se vším všudy! I dítko se může stát oblíbenou zvířecí postavou. Zvířecí čelenka, motýlí křídla nebo třeba maska žirafy jsou skvělou volbou.

                                                  grf_2ghrgmnk,

 

Přejeme krásné zvířátkové narozeniny! 

Všechny produkty naleznete na našem e-shopu www.partysek.cz. Nebo se zastavte u nás na prodejně.