PRVNÍ MÁJ JE LÁSKY ČAS

Návrh bez názvu_2

První máj má u nás romantický nádech. Hlavním úkolem tohoto dne je políbit ženu pod rozkvetlou třešní, aby v dalším roce neuschla. V tento den chodí páry ven na procházky a hledají rozkvetlý strom, aby splnili tradici. Někdy si dávají dárky nebo květiny. Sdílejme tento svátek s těmi, které máme rádi.

 

 

Balónek z lásky

V tento hezký den překvapte svou polovičku originálně. Můžete zvolit  balónek s krásným nápisem, který vystihuje vše nevyřčené.

                                                           29079_balonek-srdce-cervene-25-cm-miluji-te-1-ks-valentyn37881_balon-foliovy-miluji-te-lasko-srdce-43-cmvdvd

 

Romance na doma

 

Pro velmi romantické duše, které chtějí udělat opravdové překvapení doma, máme mnoho krásných tipů. Rozhoďte okvětní lístky po zemi a na posteli, pověste srdíčkovou girlandu, nafoukněte balónky heliem nebo je jen tak pohoďte po místnosti. Připravte něco dobrého k jídlu, otevřete víno a překvapení je na světě. 

                                               36105_konfety-60cm-bile-srdce-svatba-valentyn47793_grgr47696_konfety-60cm-cervene-srdce-svatba-valentyn

 

Něco originálního

Máme pro vás fajn nápad, na který budete vzpomínat. Vemte svou lásku večer na nějaké hezké místo a vypusťte spolu létající lampiony štěstí. Připište na něj nějaký vzkaz nebo přání. Případně můžete vybrat balónek napuštěný heliem, který krásně vzlétne. Nebo zkuste plovoucí lampion, který pluje po vodě. 

                                              18021-1_lampion-stesti-prani-srdce-bily-svatba-valentyn-1-ks20370-1_balonky-30cm-pastelove-mix-napis-vzkaz-1-ks18027-1_plovouci-lampion-stesti-prani-svatba-valentyn-1-ks

 

Love is Love

Každý si zaslouží prožít tu krásnou a upřímnou lásku. Je jedno, jestli jsou to páry smíšené nebo stejného pohlaví. Proto buďte šťastní s tím, koho máte rádi a nenechte si svoje štěstí odepřít. 

                                                     hhlk44238_dekorace-zapich-na-dort-love-zlata-17cm-valentyn-svatbahtgt

 

 

Přejeme Vám krásný den lásky. 

 

Všechny produkty naleznete na našem e-shopu www.partysek.cz. Nebo se zastavte u nás na prodejně.