DĚKUJI TI, MAMINKO

Návrh bez názvu (4)

Maminky jsou tiché hrdinky našich běžných životů. Každá z nich je unikátní a přesto mají společnou jednu zásadní věc. Nekonečnou lásku a péči, kterou obětují svým dětem. Ať už je den jakýkoliv, maminka je vždy připravena pomoci, podpořit a obejmout, kdykoliv to nejvíce potřebujeme. Oslavte s ní tento krásný a jedinečný den.

 

Dárek z lásky

Darujte něco od srdce. Maminky vždy potěší jakýkoliv dáreček, který jim věnujete. V tento významný den, jako je Den matek si zaslouží extra dárek. Hrníček na dobrou kávičku se vždy hodí. Sněžítko se bude krásně vyjímat na poličce, jako připomínka od svých ratolestí. 

                                               juzjzkujřřtřř

 

Srdce na prvním místě

Balónek udělá radost nejen malým dětem ale i nám dospělým. Balónkem ve tvaru srdíčka prokážete lásku, kterou k mamince cítíte. Dáte ji najevo, jak je pro vás důležitá. Balónek můžete přidělat k dárku, kytici nebo darovat jen tak samostatně.   

                                    užuýžkjbkkuji

 

Zaslouží si relax

Nikdo jiný si nezaslouží více odpočinku než maminky. Relax může probíhat různými způsoby. Za nás je ideální odreagování s pastelkou a omalovánkou v ruce. Antistresové omalovánky mají pěkné a jemné vzory k vybarvování. 

 

                                                    hrthztrVýstřižek_1htrh

 

Krásný Den matek přejeme všem maminkám!

Všechny produkty naleznete na našem e-shopu www.partysek.cz. Nebo se zastavte u nás na prodejně.