Loučím se přátelé!

Návrh bez názvu (6)

Rozlučka se svobodou je slavnostní událostí, která předchází svatebnímu obřadu. Je to čas, kdy se blízcí přátelé a rodina shromáždí, aby oslavili poslední chvíle svobodného života snoubenky a snoubence.

 

Nevěsta musí být vidět

Mezi nejdůležitější rituál této oslavy patří vyzdobení nevěsty. kdo je nevěsta, musí být viditelné hned na první pohled. Většinou nosí závoj, šerpu s nápisem, nebo si připne brož. Možností je spousta.

                                                                      grfgrgdfvdfdcfd

 

Hezky tématicky

Tématická výzdoba nesmí chybět. Krásně vyzdobený prostor udělá dojem nejen na nevěstu a dodá tu správnou atmosféru okamžiku. Ať už zvolíte talířky, kelímky, balónky, girlandy či konfety, vše by mělo odpovídat tématu.

                                                              grgtlmkůlMŮLL

 

Slaďte se barevně

Velkou oblibou je sladit se do jedné barvy. Váš rozlučkový tým by měl být poznat na první dobrou. Použijte různé doplňky jako jsou čelenky, náramky, tetování či trička.

                                              ijmoljojoigrtfr

 

Darujte vzpomínku

Aby na tento úžasný den budoucí novomanželé nezapomněli, darujte jim něco na památku. Co třeba ramínko na šaty a oblek? Ramínko má praktické využití a navíc bude vypadat krásně na fotkách. Nezapomeňte také na podvazek pro nevěstu.

hrgtrjuzujhrgt

 

Ať se rozlučka stane nezapomenutelným zážitkem jak pro nevěstu a ženicha, tak pro jejich tým.

Všechny produkty naleznete na našem e-shopu www.partysek.cz. Nebo se zastavte u nás na prodejně.