VÝZDOBA AŽ NA PRVNÍ MÍSTĚ

 

fdg

Dnes vám přinášíme inspiraci na výzdobu oslavy, svatby, večírku, promoce nebo jakékoliv jiné společenské akce. Výzdoba každé oslavy je klíčovým prvkem, který pomáhá vytvořit správnou atmosféru a dodává oslavě osobitý charakter. Ať už plánujete jakoukoliv společenskou událost, správně vybraná výzdoba dělá zázraky. Pojďme se podívat na několik tipů a nápadů, jak proměnit oslavu v nezapomenutelný zážitek.

 

Téma oslavy

Začněte výběrem tématu. Téma může být inspirováno zájmy oslavence, roční dobou, oblíbenou barvou nebo milovanou pohádkou či hrou. Jakmile máte téma, vše ostatní, včetně dekorací, pozvánek a dokonce i občerstvení, slaďte tak, aby vše společně vytvořilo perfektní celek. Mezi oblíbené témata pro děti patří: Ledové království, Unicorn, L.O.L., Minnie a Mickey, Minecraft, Fortnite.

                           hfghf                      egege                       gr                

 

Barvy 

Vyberte si barvy, které odpovídají zvolenému tématu. Použití dvou až tří hlavních barev vytvoří krásný vzhled. Stejné barvy pak použijte v balónech, ubrusech, u nádobí, květinových aranžmá a dokonce i v osvětlení.

                                       vrfer                      gregr                      reetgfr

                                      iuop                 kop               omnio

 

Vše musí ladit

Výběr talířů, kelímků, brček, ubrousků, čepiček, girland jsou zásadními prvky, které mohou výrazně přispět k celkové atmosféře a vizuálnímu vzhledu oslavy. Pokud se jedná o dětskou oslavu, vyberte z různých oblíbených témat dětí. Pokud chystáte oslavu nebo jinou akci pro dospělé, můžete volit jednobarevné provedení.

                                tgrevfgr                         jtrh                       gerf

 

Užijte si tvoření výzdoby naplno! Rádi vám s tím pomůžeme!

Všechny produkty naleznete na našem e-shopu www.partysek.cz. Nebo se zastavte u nás na prodejně.