SVATEBNÍ ZVONY UŽ BIJÍ

  Návrh bez názvu_1

S jarem nám přichází období svateb. Otevírá se nová kapitola vašeho společného příběhu, kapitola plná lásky, porozumění a vzájemné podpory. Svatba je kouzelný okamžik, kdy si  dvě srdce slibují věčnou věrnost a společný život plný sdílených radostí i výzev.  Dnes se zaměříme jak na výzdobu, tak i na zábavu.

 

Stolování

Krásně prostřený a ozdobený stůl to je lahoda pro oko. Sladěné barvy květin, ubrousků, jmenovek a dekorací vytvoří perfektní efekt.
                                                                             

 44076_svatebni-vizitka-na-stul-svatba-9-5x5-5cm-10-ks43710_konfety-na-stul-drevene-srdicka-svatba--valentyn-50-ks44749-1_spk12-019me-01-h

 

Jedna fotka za druhou

Dokonalá svatba musí být dokonale vyzdobená. Nejoblíbenějším místem bývá fotokoutek, kde se hosté pořádně odreagují a pobaví. Krásně vyzdobený koutek se spousty doplňků k focení bude ta správná volba. 

                                                      42744-1_balonkova-girlanda-sada-ruzovo-zlata--300-cm--65-ks43521_foto-doplnky-fotokoutek-tabulky-bubliny-8-ks20841-1_party-zaves-90x250-cm-ruzovo-zlata--rosegold-

  

 Balónky musí být všude!

Při plánování velkého dne nezapomeňte přidat balónky. Čím víc, tím líp! Přinášíme tipy na netradiční svatební balónky. Nafoukněte heliem pro hezčí efekt.

                                                  14148-1_balon-foliovy-zenich-115-cm-svatba-rozlucka-se-svobodou47994_balon-foliovy-srdce-pan-a-pani-svatba-43-cm14151-1_balon-foliovy-nevesta-115-cm-svatba-rozlucka-se-svobodou

 

Nuda nebude

Součástí svatby musí být zábava, při které se pobaví jak hosté, tak novomanželé. Pomůžeme vám s tipy, se kterými zaručeně zaválíte. Klasicky nesmí chybět koule u nohy, sundávání podvazku, bublifuky, prskavky a hlavně hry.

                                                           lkl36138_koule-na-nohu-vezen-svatba47763_svatebni-bublifuk-se-srdickem-ruzovy-1-ks-svatba

Hra Popelky

Princip této hry spočívá v tom, že si dámy sundají obě své boty a každý z můžu si jednu z nich vylosuje. Poté běží časový limit, během něhož musí každý pán najít správnou Popelku, které vylosovaná bota padne.

Hra Pomeranč a citron

K této hře budete potřebovat 2 pomeranče a 2 citrony. Vytvoříte 2 družstva po 6ti lidech, směs mužů a žen. Usaďte je na židle tak, aby seděli cik cak ženy a muži. Jako první dáte pomeranč soutěžícím na kraji řady. Ti si ho vloží pod bradu, poté si musí pomeranč pomocí brady co nejdříve v řadě předat. Následně pomeranč vyměníte za citrón a jede se znovu z druhé strany. U této soutěže se zasmějí úplně všichni. 

Hra Svatební pytel

Jedná se o hru, při které na parketě tancuje co nejvíce hostů. Během hudby si předávají pytel, který je plný různých masek, paruk, brýlí, kostýmů nebo klobouků. Jakmile se vypne hudba, ten co drží pytel, musí sáhnout do pytle a vytáhnout první věc, na kterou sáhne. Následně si ji obleče. DJ pak pustí hudbu a jede se dál, dokud není pytel prázdný. Na konci si udělejte památeční fotku. 

Hra Rok s novomanželi

Tato hra je hlavně odměnou pro novomanželé. K této hře potřebujete 12 hostů, ale vždy může být jen jeden z páru. Svědkové vymyslí 12 úkolů. Např. doneste něco bílého, doneste vidličku, najděte solničku atd. Kdo splní úkol jako poslední, prohrává a dostane od svědků papír s měsícem a úkolem. Třeba v měsíci lednu musí vzít novomanželé do kina. V únoru musí postavit s novomanželi sněhuláka, atd. Ten, kdo zůstane jako poslední a zvítězí, dostane obálku, ve které budou muset naopak novomanželé vymyslet něco pro vítěze. Doporučujeme svědkům fotit si každého s úkolem, aby poté zjistili, zda během roku byly všechny úkoly splněny.

                                                                                   123 

 

Přejeme hodně štěstí novomanželům a skvělou zábavu všem svatebčanům.

Všechny produkty naleznete na našem e-shopu www.partysek.cz. Nebo se zastavte u nás na prodejně.