PÁRTY VE VODĚ NEBO NA SUCHU? OBOJÍ!

Návrh bez názvu (14)

Prázdniny jsou časem slunce, tepla a nezapomenutelných dobrodružství ve vodě. A co by to bylo za léto bez vodních radovánek a zábavy? Hledáte nové a vzrušující způsoby, jak využít horkých letních dnů? Pártýsek je pro vás ideální volbou. Od tradičních klasik až po moderní inovace, naše produkty přinášejí nekonečnou zábavu a osvěžení pro každého, kdo touží po vodním dobrodružství. Připravte se na okamžiky radosti a smíchu, které vám zajistí nezapomenutelné léto.

BOOOMBA!

Ano, čtete správně! U nás pořídíte vodní bomby! Vodní balónky, které nafouknete, napustíte vodou a můžete zahájit vodní válku! Uspořádejte nejdelší hod, nejlepší žabka nebo třeba nejlepší skok do bazénu. K nejdelšímu hodu doporučujeme využít vodní balóny, které splní také účel osvěžení. Kdo vyhraje?

 

23997-1_vodni-bomby-vodni-balonky-3-svazky-111-balonku37383_vodni-balon-w010099-zeme19200-2_balonek-m-neon-vodni-bomba-50ks-8000127

 

POJEĎME SPOLU NA HAWAI

Každá párty potřebuje téma. Dobře, možná nepotřebuje, ale chce! K létu, slunci a zábavě rozhodně patří havajské věnce, kostýmy nebo doplňky. Vyzdobte si pergolu havajskou girlandou. Na sebe hoďte unikátní havajskou košili, na hlavu třeba květinovou čelenku a na oči senzační párty brýle. Rozhodně doporučujeme palmu jako chladící box, který uvítají nejen děti pro své nealkoholické nápoje.

20553-1_girlanda-havaj-hawaii-300-cm39003_party-bryle-havaj-koktejl-zelene-hawaii23223-1_nafukovaci-palma-chladici-box-havaj-hawaii-chladak-150-cm

JE TO ZELENÉ A TENKÉ, CO JE TO?

Vy znát BORAT? Ano! Pořiďte si vtipné a bombastické plavky “boratky” a zaujměte na své párty! K tomu přihoďte skvělý klobouk a rozhodně budete za největšího pařmena léta. A k čemu? Na nudu není prostor. Pobavte se všichni, oblečte se do kostýmů a uspořádejte letní “exotickou” prohlídku, kdy nejoriginálnější z vás vyhraje! 

13713-1_plastovy-klobouk-zeleny16170-1_sukne-havaj-hawaii-detska-45-cm-prirodni26877_huste-plavky-mankini-borat

 

Léto je jedna velká párty. Není nač čekat. buďte famózní pořadatelé a uspořádejte oslavu narozenin, nebo si jen užívejte krásné letní dny s produkty od Pártýsku. 

P.S. Pravého Borata bohužel (zatím) nemáme 🙂

Váš Pártýsek