JAK SPAROW UŽ LETÍ, PŘÍMO DO BAZÉNU!

Návrh bez názvu (1)_3

 

Co pro nás znamená léto? Nespočet letních oslav, zahradního grilování a taky ta zasloužená dovolená s přísunem bazénu, slunce a relaxu. A protože víme, že letní oslavy miluje většina z nás, přinášíme praktické rady a doporučení, jak uspořádat skvělou, zábavnou párty plnou jídla, pití a pořádné zábavy. 

PIRÁTSKÁ GRILOVACÍ PÁRTY BEJBY

Co takhle uspořádat párty ve stylu filmu Piráti z Karibiku? Být pirát aspoň jednou? Rozhodně! První bod? Sehnat parádní kostým. U nás jich máme spoustu nejen pro dospělé, ale také pro děti. Do ruky si vemte nafukovací pirátskou šavli, na oko hoďte pásku a do uší zlaté náušnice. A párty může začít! P.S. Viděli jste Jacka Sparrowa grilovat maso?

 

17889-1_kostym-pirat-vel--l--52-54-38370_paska-na-oko-a-nausnice-pirata-2-ks38763_nafukovaci-piratska-savle-mec-73cm

 

VÝZDOBY NENÍ NIKDY DOST

V pergole se děje vše okolo jedení a pití. Většinou. Můžete si samozřejmě na trávě postavit párty stan a vše provést v něm. Ať už chystáte párty v pergole nebo párty stanu, pověste si pirátské balónky. Přidejte pirátskou girlandu, kterou můžete zavěsit nejen v pergole, ale také v různých koutech bytu, domu či zahrady. Stůl prostřete zdobeným pirátským ubrusem a také můžete rozvěsit v pergole či po zahradě pirátské vlajky.

 

38733_balonky-30cm-pastelove-mix-pirat-pirate-mix-5-ks38727_girlanda-piratska-baner-vlajka-150-cm44424_plastovy-ubrus-pirat-halloween-137-x-274-cm

 

 

DOKONALÉ NÁDOBÍČKO

U pořádné pirátské párty samozřejmě nesmí chybět pořádné nádobíčko na jídlo a pití. Jednorázové kelímky, talířky a ubrousky s pirátem? Ty rozhodně nesmí chybět! V čem spočívá výhoda “jednorázovky”? Méně nádobí, méně práce, více relaxu, více zábavy. Nebo stačí použít své ručky. Piráti přece nedbají na standardy!

 

43536_papirove-kelimky-pirat-kapitan-hook-180-ml-8ks39144_papirove-talire-pirat-kapitan-hook-18cm-8ks43572_papirove-ubrousky-pirat-kapitan-hook-33-x-33-cm-20-ks

 

HONBA ZA POKLADEM

A jak zabavit nejen děti, ale taky dospělé účastníky párty? Uspořádejte honbu za pokladem, na jejímž konci naleznete nejen hromadu zlaťáků, ale také slavného Jacka Sparrowa! Jak na to? Pořiďte si mapu k pokladu. Po domě či zahradě rozmístěte několik stanovišť s úkoly, které musí být splněny pro nalezení skrytého pokladu. 

Na konci “pirátské cesty” připravte ukrytý poklad s dukáty a drahokamy. A jak to bude s tím Sparrowem? Oblékněte se jako on a přichystejte si pro vaše hosty zároveň mini divadýlko, ve kterém ukážete všechny typické pohyby či trapasy kapitána JACKA! Nezapomeňte na paruku i s bradkou a unikátní klobouk.

 

43515_piratska-mapa-k-pokladu38730_piratsky-mesec-s-mincemi-a-drahokamy-17-ks36204_hneda-paruka-pirat-s-bradkou-a-knirem

 


Každá párty může být skvělou vzpomínkou na úžasné léto. Nenechte oslavy na náhodě. Připravte se na ně. V Pártýsku si vyberete ze všech druhů dekorací a doplňků přesně pro vás.

 

Váš pártýsek