HLAVA RODINY PŘEPISUJE DĚJINY!

Návrh bez názvu

 

Den otců se za poslední roky stal velice významným dnem pro spoustu rodin a především dětí. Den, kdy děkujeme našim tatínkům za to, že jsou tady pro nás, že se o nás krásně starají a splní nám vše, co nám na očích vidí. A protože každého tatínka potěší malý dáreček případně pozornost od svých dětí, přinášíme vám rady a tipy na skvělé překvapení pro toho vašeho. 

Srdíčko z lásky 

Co takhle vyrobit vlastnoruční přáníčko s dokonalou básničkou? Básničky si vyhledejte na internetu, a přáníčko vyrobíte doma za pomocí pastelek, fixů či nálepek. Místo básničky se také hodí například vtipně napsané přání, které po otevření vašeho tatínka nejen rozesměje, ale také mu vykouzlí úsměv na tváři. K přáníčku přivažte na provázek balónek ve tvaru třeba srdíčka nebo balónek s nápisem “Milujeme Tě tati”. Balónek nafoukněte heliem, aby vám krásně držel, až budete dáreček předávat. 

 

37605_gms120-fdy-2Návrh bez názvu (1)44761_fb23m-007-01-h

 

Miluje pivo? Tak tohle ocení!

Je váš tatínek milovník vitamínu B? Pak máme balónky a malé dárečky právě pro něj! Taťku nejen potěšíte, ale rozhodně ho pobavíte. Pořiďte mu nafukovací pivo neboli pivní korbel na nápoje. Dovnitř nalije vodu společně s ledem a nechá si tak vychladit své miláčky stylově. Navíc nemusí chladit jen pivko, vychladit si můžete také nealko nápoje na zahradní párty či jiné slavnosti. Nebo mu zabalte krásnou zelenou a pivní kravatu! Kam ji bude nosit? No přece doma, do hospody a na rodinné slavnosti. Vždyť jde přece o dárek od jeho dětí! A co otestovat jeho pivní znalosti? Darujte mu kvíz do kapsy - svět piva. A teď se nám tátové ukažte, kolik toho víte.

 

37188_nafukovaci-pivo-pivni-korbel-na-napoje-oktoberfest-45x30-cm36648_kravata-zelena-s-pivem-st--patrick-svaty-patrik31614-1_kvizy-do-kapsy-svet-piva

 

Objem je jen číslo

Vtipů a srandovních dárečků není nikdy dost. Nabízíme vtipnou zástěru na vaření a grilování - kuchaře s pivním mozolem na břiše. Rozhodně se tátové zasmějí a kdo ví, třeba bříško do dalšího léta shodí. Objem neznamená jen bříško. U nás pořídíte objemně nafukovací vajíčko, které je možno vyplnit čímkoliv vás napadne. Přihoďte do vajíčka vše, co váš tatínek miluje a překvapte ho neotřelým dárkem! Dovnitř také přidejte třeba placatku pro pořádného chlapa!

 

43899_zastera-brichac42849_balon-18-stuff-do-pakowania-prezentow-przezrocz42018_megaplacatka-poradny-chlap

 

Ke dni otců přejeme všem tatínkům krásný svátek, užijte si svůj den se svými nejbližšími. Jsme rádi, že jste! 

Váš Pártýsek