DOPRAVNÍ HRDINOVÉ

Návrh bez názvu

 Veselý svět dopravních prostředků se promění ve fascinující párty plnou foliových balónků. Každý balónek nese podobu oblíbeného vozidla, přičemž barvy jsou tak živé, že přitahují pohledy dětí i dospělých. 

 

Bez práce nejsou koláče

Mezi těmito skvosty najdeme bagr, majestátní stroj žluté barvy, který se vznáší nad hlavami s lopatou připravenou k akci. Vedle něj se třpytí traktor, jehož červená barva je tak sytá, že by mohl soutěžit se sluncem o pozornost. Nemůžeme opomenout nákladní auto, robustní obr, který přepravuje sny a dobrodružství.

26100_balon-foliovy-stavebni-bagr-60-cm23208-1_balon-foliovy-60-cm-traktor-farma-cerveny45595_balon-foliovy-nakladni-auto-stavba-staveniste-70-cm

Hlava v oblacích

Nebe nad námi je plné vrtulníků a letadel, které se vznášejí s grácií. Jejich otočné vrtule přitahují zvědavé pohledy, zatímco se jemně houpají ve větru.

26067_balon-foliovy-helikoptera-vrtulnik-modra-60-cmVýstřižek26070_balon-foliovy-helikoptera-vrtulnik-zelena-60-cm

Zachraň svět

Policejní auto s blikajícími modrými a červenými světly zaujme každého, kdo sní o dobrodružstvích zachraňování světa. Hasičské auto mezi balónky není jen ozdobou. Je to připomínka neohroženosti, síly a neustálé připravenosti pomáhat tam, kde je to nejvíce potřeba.

23733-1_balon-foliovy-auto-policie-60-cm26085_balon-foliovy-60-cm-hasic-pozarnik

Plyn a brzda

Motorka mezi balónky představuje touhu po dobrodružství, volnost, kterou cítíme, když se vydáváme vstříc neznámým cestám. Samozřejmě nesmíme opomenout rychlá závodní auta. Ten adrenalin v těle je prostě bomba.

26061_balon-foliovy-60-cm-motorka-cervena45436_helium-brogaz-5035193_balon-foliovy-45-cm-auta-hot-cars

Pro ještě větší zábavu doporučujeme nafouknout foliové balónky heliem.


Jedno je jisté. Foliové balónky přinášejí radost a vzrušení do každé oslavy, ať už jsou určeny pro děti, nebo pro ty, kdo si chtějí na chvíli připomenout kouzlo dětství.

Užijte si zábavu naplno! 

Všechny produkty naleznete na našem e-shopu www.partysek.cz. Nebo se zastavte u nás na prodejně.