“ZPÁTKY DO ŠKOLY”

Návrh bez názvu (11)_1

 

Prázdniny pomalu končí. Děti se společně s rodiči chystají do škol, nakupují pomůcky a připravují se na každodenní shon. Jak si zpříjemnit toto stresové období a zároveň se trošku pobavit? Přinášíme vám článek plný her a zábavy! Navíc kromě legrace také procvičíme naše mozkové závity.

Hrátky na cestách

Pokud se i přes školní rok chystáte někam vycestovat za poznáním, nebo ještě neužitou dovolenou, pak zbystřete! Co by to bylo za výlet, kdyby byla nuda? U nás pořídíte mnoho her, které vás pobaví během dlouhých letních nebo zimních večerů. Zahrajte si třeba bingo nebo člověče nezlob se. Rozhodně to bude super!

31752-4_domino-na-cesty31749-4_clovece-na-cesty31743-4_bingo-na-cesty

Kvízy easy?

Mějte nové vědomosti vždy po ruce. Nabízíme kvízy do kapsy, které potrápí a zatopí vašemu mozku. Naopak ho procvičíte a do budoucna už to bude jen a jen lepší. Můžete kvízovat na téma jídlo, kultovní seriály nebo třeba filmové hlášky. Vzpomenete si na výpočet objemu koule? Dokážete si vybavit, v jakém roce došlo k bitvě na Bílé hoře? Oprašte své znalosti školní látky ve vtipné hře Zpátky do lavic a pokuste se získat samé jedničky!

22941_kvizy-do-kapsy-kultovni-serialy22452_zpatky-do-lavic22926_kvizy-do-kapsy-filmove-hlasky-ii

Dáme karty-párty?

Dáváte přednost karetním hrám? Nejsou karty jako karty. Nabízíme nejen “prší” nebo “žolíka”, ale také třeba karetní únikovku, se kterou zažijete nejen srandu, ale také vzrušení! Také si s dětmi můžete zahrát například Similo, což jsou deduktivní hry, které se postarají o vaše vědomosti a zábavu. 

22047_marias-jednohlave-hraci-karty34977-4_unikovka-r-u-r-41625-3_similo-safari

Tom Cruise u vás v obýváku!

Nevěříte nám? My vás přesvědčíme! Vědomostní pexesa jsou úžasné nejen pro naše hlavičky, ale také obsahují různá témata, která jsou nám blízké. Díky těmto pexesům si můžete oživit své znalosti z hlavních měst Evropy či historie, nebo se pobavit u filmových hlášek.

22782_vedomostni-pexeso-mezinarodni-kuchyne28863-1_vedomostni-pexeso-hlavni-mesta-sveta22767_vedomostni-pexeso-filmove-postavy

 

Tak co, chcete se s námi vrátit “zpátky do školy”?

Všechny zábavné i vědomostní hry najdete na našem eshopu.