Blog

Pohřbili je za živa přímo u skříně! 

Halloween se kvapem blíží a také v Česku se rok od roku tento svátek stává velice oblíbeným. Přinášíme vám tipy a nápady, jak tento den oslavit a na co rozhodně při přípravách nesmíte zapomenout.

Kdo z vás má rád decentní výzdobu a jednoduché kostýmy a kdo naopak miluje horory, děsivé masky, pocit strachu a adrenalin? My jsme připraveni na všechny varianty halloweenské párty! Každý z nás je totiž jiný a přitom svým způsobem unikátní a originální. A proto i Halloween každý slavíme jinak, a to je v pořádku. 

 

HALLOWEEN JAK SE PATŘÍ 

Potřebujete trochu inspirace k přípravám na velkolepou párty? To je dobře! Podíváme se spolu, čím začít, na co nezapomenout a jak vytvořit nejstrašidelnější prostředí ve městě. Šipky nebo nápisy. Ty je třeba mít už při vstupu, pro případ, že by snad někdo nevěděl, co se tady dneska slaví. Využijte naše girlandy s nápisy nebo třeba 3D neonovou šipku.

 

Nezapomeňte si předsíň vyzdobit pavučinami, pavouky, dýněmi a vším, co vás dále napadne. Důležité je, aby od vás lidé nešli znudění, ba naopak rozrušení a vystrašení! A co takhle náhrobek s nápisem RIP přímo u botníku? Pohřbíte své tenisky zaživa, přímo u skříně a završíte to popisem:  ”ZDE ODPOČÍVAJÍ V POKOJI TVÉ TENISKY” K tomu přihodit pavučinovou síť, okolo naházejte nafukovací kosti a lidé budou odcházet s křikem. Do chodby můžete také přihodit nafukovací balónek ve tvaru ducha nebo třeba netopýry visící hlavou dolů.

 

Nazdobte Halloweenský stůl do puntíku tak, že strach nezůstane nedotčen. Papírové talířky a papírové kelímky zdobené upíry, pavučinový ubrus postříkaný krví a všude po stole poházení pavouci a konfety ve tvaru dýní? WOW! Po stole také můžete rozházet krvavé amputované prsty, které vaše hosty vyděsí jakbysmet.

 

MÉNĚ JE NĚKDY VÍCE

Pro ty z vás, kteří dáváte přednost jemným ozdobám, můžete využít například girlandy s dýněmi, které se hodí kamkoliv. Dětem můžete koupit lucernu s dýní, která vydává strašidelné skřehotání a hodí se jako dekorace například do dětského pokojíčku. Naplňte dýňové pytlíčky sladkostmi, rozmístěte je po bytě či domě a připravte dětem hru - za správné plnění lehkých úkolů si tyto pytlíčky mohou vzít a sníst! Až se děti začnou trošku nudit, připravte si pro ně vydlabávání dýní. Pořiďte si nástroje na vyřezávání a šablonky pro správné tvary. Dlabání dýní je skvělou zábavou nejen pro děti, ale i dospělé. Svými výtvory pak můžete vyzdobit okna, stoly a nebo cokoliv jiného. A samozřejmě nesmíte zapomenout na foliové nafukovací balónky, které mají rádi všichni.

U nás si můžete foliové balónky nechat nafoukat heliem, a nebo si pořiďte heliovou bombu a nafoukejte si balónky sami! 

 

A JAK SE NA TAKOVOU OSLAVU VYPARÁDIT?

Jednoznačně strašidelně a originálně! Můžete se obléct za co chcete, dejte si na obličej strašidelnou masku a k tomu černé tričko a kalhoty. Nebo naopak si pořiďte celý kostým čarodějnice, jeptišky - ďábla nebo šíleného doktora!

 

Nebo si zkuste vytvořit vlastní vizáž pomocí jizev, škrábanců, krve a latexu! Na první pohled nevypadají hrůzostrašně, na živo se lidé budou divit. 

ZLATÁ "ČESKÁ" KLASIKA

Přestože se Halloween v česku stal docela oblíbený, najdou se lidé, kteří dávají přednost zlaté české klasice - lampionovému průvodu na počest svátku mrtvých. Zastavte se u nás na prodejně nebo navštivte náš eshop a pořiďte si hůlku k lampionu na baterii nebo svítící lampion ve tvaru dýně.

 

My už se nemůžeme dočkat, až se halloweenské pondělí zabarví do černo-oranžova!